Největší český dovozce a prodejce tabáku

Oliver Twist Tropical (anýz)

TOP

  • Oliver Twist Tropical (anýz)

Cena: 149,99 Kč

Cena bez DPH: 123,96 Kč

Skladem

Síla tabáku:Můžete se nám ozvat na e-mail makla@makla.cz, případně můžete zavolat na číslo +420 722 934 317, rádi vám poradíme!

S chutí anýz. 

Průměrná cukernatost každé mini-role je 0,06 gramů. 

Průměrný obsah nikotinu z Tropical je 5 mg na jednu mini-roll na základě průměrného obsahu vlhkosti 27%. Pouze malá část nikotinu je absorbována během používání a při odebrání z úst stále obsahuje nikotin.

Tabáky Oliver Twist jsou malé, nenápadné tabákové smotky. Říká se jim tabákové Pellets nebo mini-rolls. Tabákové mini-rolls měří 9,9 mm x 5,1 mm a mají přirozený obsah nikotinu. Každá krabička Oliver Twist obsahuje 7 g, což se rovná asi 30 tabákových mini-rolls. Záleží na hmotnosti každého z nich, počet se může lišit, avšak hmotnost nikoliv.

Všechny žvýkací tabáky Oliver Twist jsou vakuově baleny, což zajištuje jejich čerstvost a trvanlivost přibližně jeden rok. Je to jeden z nejlepších a nejkvalitnějších žvýkacích tabáků. Je motán z nejlepších tabákových listů, které jsou ochucovány a sušeny tím nejšetrnějším způsobem, aby se zachovala ta správná chuť, kterou každý uživatel hledá. Oliver Twist se vyrábí v několika příchutích. 

Výrobce: House of Oliver TwistKód výrobku: OT-TROPI

Sdílejte produkt s přáteli: