Největší český dovozce a prodejce tabáku

Oliver Twist Eucalyptus

TOP

  • Oliver Twist Eucalyptus

Cena: 149,99 Kč

Cena bez DPH: 123,96 Kč

Skladem

Síla tabáku:

Bonusové body: 7

Kód výrobku: OT-EUCA


Popis produktu:


Oliver Twist Eucalyptus má příchuť, která se dá snadno odvodit od názvu. Je to zajímavá příchuť, která u žvýkacího tabáku není často k vidění. O to víc je neodolatelná, chutná a zapamatovatelná. Jak ji jednou ochutnáte, poznáte ji už kdykoli.

S příchutí eukalyptu. 

Průměrná cukernatost každé mini-role je 0,05 gramů. 

Průměrný obsah nikotinu z eukalyptu je 5 mg na jednu mini-roll na základě průměrného obsahu vlhkosti 27%. Pouze malá část nikotinu je absorbována během používání, a při odebrání z úst stále obsahuje nikotin.

Tabáky Oliver Twist jsou malé, nenápadné tabákové smotky. Říká se jim tabákové Pellets nebo mini-rolls. Tabákové mini-rolls měří 9,9 mm x 5,1 mm a mají přirozený obsah nikotinu. Každá krabička Oliver Twist obsahuje 7 g, což se rovná asi 30 tabákových mini-rolls. Záleží na hmotnosti každého z nich, počet se může lišit, avšak hmotnost nikoliv. 

Všechny žvýkací tabáky Oliver Twist jsou vakuově baleny, což zajištuje jejich čerstvost a trvanlivost přibližně jeden rok. Je to jeden z nejlepších a nejkvalitnějších žvýkacích tabáků. Je motán z nejlepších tabákových listů, které jsou ochucovány a sušeny tím nejšetrnějším způsobem, aby se zachovala ta správná chuť, kterou každý uživatel hledá. Oliver Twist se vyrábí v několika příchutích. 

Výrobce: House of Oliver Twist

Další produkty

Icetool Tin Can
Icetool Tin Can
1 400,00 Kč
Ink Strong Green
Ink Strong Green
119,00 Kč

Sdílejte produkt s přáteli: