Největší český dovozce a prodejce tabáku

Bonusové body

Vysvětlení:

Za každý nákup dostanete  3 - 7 % ceny zpět v rámci bonusových bodů


Vaše bonusové body můžete ihned využít v další objednávce a snížit si tak její celkovou cenu. Díky tomu si také můžete objednat zboží, jehož cena nepřekračuje váš počet bonusových bodů, ZCELA ZDARMA!Zde můžete vidět, kolik bonusových bodů za nákup produktu získáte.Chcete vědět kolik máte bonusových bodů?

Přihlašte se -> klikněte v menu na vaše jméno (na mobilech/tabletech ikonku panáčka) -> hned první odkaz vám ukáže, kolik máte bonusových bodů a kdy jste jich kolik získali :)Jak uplatnit bonusové body?

Klikněte na košík -> a sjeďte dolů

Zde již vidíte, kolik máte bonusových bodů a kolik jich tedy můžete použít. Použít můžete všechny, jen nějaké nebo žádné - je to zcela na vás, můžete si bonusové body klidně šetřit :)
Do políčka pak jen čísly napíšete, kolik bonusových bodů chcete uplatnit.Po vyplnění všech údajů, dopravy a platby si můžete zkontrolovat, zda se vám bonusové body správně odečetly. :)


A nyní, po dokončení objednávky, vám vaše zboží začneme ihned chystat a budeme expedovat v co nejkratším možném termínu. Po vyřízení objednávky se vám bonusové body přičtou, o čemž budete informování e-mailovou zprávou. V ní se dozvíte, kolik bodů jste získali a kolik jich celkem máte.

Pokud si stihnete objednat do 14:00, tak vám vaši objednávku pošleme ještě téhož dne -> zítra máte tabáky za nejlepší cenu doma!